Protezy akrylowe częściowe

Służą do uzupełnienia uzębienia w przypadku rozległych braków. Są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w protetyce. Dla zwiększenia komfortu w jamie ustnej istnieje tutaj możliwość maksymalnego ograniczenia akrylowej płyty protezy. Protezy te stosunkowo łatwo się modyfikuje, szczególnie jeśli zachodzi potrzeba dostawienia do nich zęba, klamry, czy ewentualnej naprawy. Materiały najwyższej jakości wykorzystywane przy wykonywaniu protez pozwalają na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu kosmetycznego, jak również trwałości i wygody w trakcie użytkowania.

Cena usługi jest zróżnicowana w zależności od użytych materiałów (rodzaj i jakość zębów, akrylu) i dodatkowych elementów (metal).

Protezy akrylowe częściowe
wróć

 Jak pracujemy?
Mosty licowane akrylem lub porcelaną to uzupełnienia odtwarzające częściowe braki zębowe, tym samym odbudowując ciągłość łuków zębowych.
Precyzja i estetyka w wykonawstwie całej gamy protez zębowych są nieodłącznymi elementami przy wykonywaniu każdej pracy. Materiały najwyższej jakości wykorzystywane przy protezach akrylowych pozwalają na osiągnięcie zadowalającego efektu kosmetycznego, jak i trwałości w użytkowaniu.